Home INFO Вака изгледа вонбрачниот син на Арнолд Шварценегер од аферата со куќната помошничка...

Вака изгледа вонбрачниот син на Арнолд Шварценегер од аферата со куќната помошничка (фото)

реклама:Велигден со Стаф

-Мислам дека тоа е најглупавата работа која ја направив за време на целата наша врска. Тоа беше страшно. И нанесов голема болка на Марија и неверојатна болка на нашите деца“, кажал Шварценегер во интервју за телевизијата Си Би Ес за врската која му донела и петто дете.

Неговиот син Џозеф Баена денес има 20 години и како што пишуваат медиумите, тело на Аполон. Имено, Џозеф е како што го нарекуваат странските медиуми „дете на љубовта“ помеѓу славниот актер и неговата куќна помошничка.

Медиумите нагаѓаат дека токму Џозф ќ го наследи Арнолд во Холивуд. Исто така медиумите пишуваат дека Арнолд и Џозеф развиле блиски односи во текот на годините.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------