Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Брена повторно ги шокираше фановите со нова фризура и мрежаст фустан на...

Брена повторно ги шокираше фановите со нова фризура и мрежаст фустан на настап во ресторан (видео)

foto: ATA IMAGES
реклама:G Natural

Во еден познат ресторан во Белград, Лепа Брена ги изненади сите присутни со својот изглед каде што со мали промени пејачката изгледа фантастично.

Брена во октомври ќе полни 61 година, но со оглед на тоа дека навистина посветува големо внимание на својот изглед и естетските корекции кои дополнително ја подмладуваат, Брена и натаму ја вбројуваат меѓу нај сексипилните и заводливи жени на балканов.

Таа се пофали со нова пократка фризура и секси провиден фустан а гостите воодушевени уживаа во нејзините хитови до раните утрински часови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------