Home INFO Цеца објави фотографија од Вељко кога имал 10 години и мече за...

Цеца објави фотографија од Вељко кога имал 10 години и мече за домашен миленик (фото)

реклама:G Natural

Дека децата на фолк пејачката имале што и да посакаат покажа и самата таа објавајки ретро фотографија на својот Инстаграм профил од нејзиниот син Вељко каде што тој има околу 10 години, долга коса и верувале или не мало мече како миленик.

Веднаш по оваа почнаа најразлични коментари и критики, коментирајки дека додека децата на останатите за домашни миленици имале куче или маче децата на Цеца имале мече.

Дали Цеца надополнувајки го своето отсуство и многу обврски го надокнадувала со скапи подароци и исполнувајки ги сите нивни желби или ова е случајна фотка во некоја зоолошка пејачката сеуште не прокоментирала ништо.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------