Home INFO Сестрите Кардашијан ги збеснаа фановите: Одвратни, себични богаташки!

Сестрите Кардашијан ги збеснаа фановите: Одвратни, себични богаташки!

реклама:Лето во Банско

Кортни Кардашијан пред некој ден на својот Инстаграм профил објавила фотографија од синот на Клои со нефкусна шега каде што тој си играл со тоалетна хартија расфрлувајки ја низ целиот двор и правејки хаос низ куќата.

Откако ја виделе оваа фотографија фановите веднаш започнале со критики кон целото семејство коментирајки дека се себични и разгалени, во време кога има пандемија и луѓето неможат да си набават тоалетна за основни потреби тие се расфлаат низ двор.

„Ова само покажува колку се себични и одвратни богатите луѓе и ова семејство за време на пандемијата“-гласи еден од коментарите.

По оваа реакција Кортни веднаш ја избришала објавата но веќе било доцна.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------