Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Најзгодниот плејбој дедо од Италија ќе стане татко (фото и видео)

Најзгодниот плејбој дедо од Италија ќе стане татко (фото и видео)

реклама:G Natural

Италијанскиот милионер Џанлука Вачи кој има 52 години и важи за најзгодниот дедо објави дека ќе стане татко со неговата девојка Шерон Фонсека која има 25 години.

Тој на својот Инстаграм профил објавил:
-„Среќен сум што можам да ви кажам дека мојата девојка Шерон и јас чекаме бебе, верувајте таа ќе биде точно таква мајка каква што секогаш сакав за своето дете“, изјавил Џанлука.

Неговиот профил го следат 15 милиони фанови од кој што ја добил титулата „најсекси дедо“ а „Дејли Мејл“ неговото богатство се проценува околу 300 милиони долари.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“