Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца одлучна: Нема да се мажам, едноставно сакаме да лудуваме

Цеца одлучна: Нема да се мажам, едноставно сакаме да лудуваме

реклама:G Natural

Пејачката Цеца Ражнатовиќ и натаму е актуелна во медиумите и нејзината врска со младото момче Богдан.

Тој е постојано во нејзино друштво а и дел од нејзините настапи како придружба во бекстејџот.

Но кога станува збор за нешто посериозно од љубовна врска Цеца на новинарите им откри дека со Богдан сакаат несериозни работи и максимално уживаат заедно, но кога станува збор за деца и брак таа одговара дека нема во план повторно да се мажи и да го проширува семејството.

А дали нешто ќе се смени времето ќе покаже…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------