Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца Ражнатовиќ во кусо мини фустанче, пејачката објави слика од матурата (фото)

Цеца Ражнатовиќ во кусо мини фустанче, пејачката објави слика од матурата (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ решила да прочепка низ своите стари фотографии и своите фанови на социјалната мрежа Инстаграм да ги изненади со ретро фотка од 1991 година кога пејачката била матурантка.

Веднаш доби илјадници коментари и лајкови за нејзиниот гест и изглед во нејзината младост.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------