Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Брутално секси, Јелена Карлеуша во мини костум за капење у

Брутално секси, Јелена Карлеуша во мини костум за капење у

реклама:Лето во Банско

Јелена Карлеуа не запира да најде начин постојано да биде актуелна во медиумите па секојдневно објавува сексапилни фотки на својот Инстаграм прогил кои предизвикуваат големо внимание кај фановите.

И овој пат ги загреа своите следбеници со едно видео како таа се релаксира и ужива покрај нејзиниот базен во минијатурен костум за капење, на што доби лавина од реакции за својот секси изглед и згодно тело.

View this post on Instagram

👅

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------