Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со задникот во преден план Сузана Гавазова им посака убаво лето на...

Со задникот во преден план Сузана Гавазова им посака убаво лето на фановите (фото)

реклама:G Natural

Нашата фолк пејачка Сузана Гавазова постојано знае да ги изненади своите фанови со провокативни фотографии на својот Инстаграм профил. Очигледно дека пејачката навистина го сака летото па реши да им посака убаво лето на своите обожаватели објавувајки секси фотка покрај базен во костум за капење.

За кратко време пораката стигна до фановите а на фотката стигнаа куп коментари и лајкови.

View this post on Instagram

Leto 2020 deseto! Vi posakuvam na site ubavo leto!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------