Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дара Бубамара ги покажа облините без фотошоп, сите ги коментираа градите (видео)

Дара Бубамара ги покажа облините без фотошоп, сите ги коментираа градите (видео)

реклама:G Natural

Пејачката Дара Бубамара секојдневно е присутна во медиумите со трачевите околу нејзината нова врска со помлад дечко но и со фотографиите од егзотичните патувања кои периодов таа ги имаше заедно со својата љубов.

Она што веќе денеска го предизвика вниманиете на балканските медиуми е видеото кое што Дара го објавила на Инстаграм каде што позира во бикини без фотошоп и шминка, но она што сите го забележаа беа нејзините гради за кои фановите коментираат дека можеби сепак и се природни со оглед на тоа дека се огромни без никаква обработка.

Видете и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------