Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дара Бубамара ги покажа облините без фотошоп, сите ги коментираа градите (видео)

Дара Бубамара ги покажа облините без фотошоп, сите ги коментираа градите (видео)

18
реклама:Лето во Банско

Пејачката Дара Бубамара секојдневно е присутна во медиумите со трачевите околу нејзината нова врска со помлад дечко но и со фотографиите од егзотичните патувања кои периодов таа ги имаше заедно со својата љубов.

Она што веќе денеска го предизвика вниманиете на балканските медиуми е видеото кое што Дара го објавила на Инстаграм каде што позира во бикини без фотошоп и шминка, но она што сите го забележаа беа нејзините гради за кои фановите коментираат дека можеби сепак и се природни со оглед на тоа дека се огромни без никаква обработка.

Видете и сами…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------