Home INFO Дара Бубамара го шутна 24 години помладото момче и избриша се од...

Дара Бубамара го шутна 24 години помладото момче и избриша се од него (фото)

реклама:G Natural

Балканските таблоиди шпекулираат дека Дара Бубамара и нејзиното 24 години помладо момче ставиле крај на својата врска и дека раскинале.

Еден од показателите за тоа е што пејачката но и Тони повеќе не се следат на социјалните мрежи и ги избришале сите заеднички фотографии кои до сега ги објавија.

Очигледно по прошетките низ луксузните дестинации на Дара сепак и досади младото друштво.

Останува да почекаме што официјално ќе изјави таа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------