Home INFO Дара Бубамара и се „закачи“ на Вики Мољковиќ, ќе има ли нова...

Дара Бубамара и се „закачи“ на Вики Мољковиќ, ќе има ли нова естрадна војна?!

реклама:G Natural

Дара Бубамара важи за скандалозна пејачка и од неа може да се очекува буквално се, па така на едно неодамнешно интервју кога меѓу другото водителот ја прашал дали знае дека нејзиата колешка Вики Миљковиќ го избришала од Јутјуб нејзиниот спот „Кока кола, Малборо Сузуки, каде што таа се вози со трактор, на што Дара додала:

„Не знам не ја следам нејзината работа…“

Ова беше доволно во новава година во балканските медиуми веќе да почнат нагодувања дека на повидок е нова естрадна војна.

Со оглед на тоа дека Дара и Карлеуша сега се во одлични односи, не е ни чудно што Дара ќе се сврти против Вики која што веќе е во кавга со Јелена.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------