Home INFO Ќерката на Цеца иако нема возачка од мама доби џип за мотивација...

Ќерката на Цеца иако нема возачка од мама доби џип за мотивација (фото)

реклама:Лето во Банско

Ќерката на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ, Анастасија во една тв емисија се пофали дека од својата мајка добила на подарок прекрасен автомобил.

Иако таа сеуште нема возачка Цеца и го подарила како мотивација во полагањето.

Анастасија се правда дека заради обврските околу албумот многу малку време и останува за подготовка на возачкиот испит, но јавно вети дека во 2020 сигурно ќе положи и ќе може да го вози својот нов подарок.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------