Home INFO Безобразно секси, Јелена Карлеуша ултра провокативна за новогодишнит настап (видео)

Безобразно секси, Јелена Карлеуша ултра провокативна за новогодишнит настап (видео)

реклама:Лето во Банско

Јелена Карлеуша повторно успеа да предизвика внимание околу себе со ново провокативно видео од новогодишната ноќ.

Пејачката имаше спектакуларен настап за новогодишната ноќ во еден познат хотел во Белград од кој објави видео на својот Инстаграм профил, со што ги почасти своите фанови со нова доза растресен задник.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------