Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дара Бубамара повторно со експлицитна безобразна фотка додека се допира (фото+16))

Дара Бубамара повторно со експлицитна безобразна фотка додека се допира (фото+16))

реклама:G Natural

Очигледно Дара Бубамара ужива да е во центарот на вниманието па постојано објавува скандалозни фотки или измислува скандали за да биде присутна во медиумите.

Не помина долго од нејзиниот последен скандал со експлицитни фотографии повторно јавностста од Дара дочека нешто ново.

Иако има помладо 24 годишно момче сепак Дара не мирува па постојано се допишува со непознати на социјалните мрежи.

Дека ич не му ја мисли за ништо покажува и новата скандалозна фотка од пејачката која се појави во јавност а ја испратил непознат допишувач.

И ете Дара е повторно на сите портали….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------