Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дара Бубамара разиграна на глисер меша со задникот на арапски хит во...

Дара Бубамара разиграна на глисер меша со задникот на арапски хит во Дубаи (видео)

реклама:Велигден со Стаф

СО оглед на тоа дека Дара Бубамара вчера веќе се пријави со жешки фотки дека е во Дубаи како што и очекувавме балканските портали ќе бидат преплавени со нејзини фотки и видеа од таму.

И додека таа и нејзиното младо момче се возат на глисер во разглед на Дбаи, Тони ја снима а таа се крши на арапски хит.

Жешката Дара расположена ги забавува сите околу…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------