Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дара Бубамара се расфрла со евра на Миконос

Дара Бубамара се расфрла со евра на Миконос

реклама:G Natural

Фолк пејачката Дара Бубамара важи за голема трошаџика па не штеди за луксузен живот.

Сепак таа со по три настапи во неделата и одлично заработува за да може да си ги угоди желбите.

Во моментов таа е на грчкиот остров Миконос но со пријателки без љубовници и без нејзиниот си Коста.

Овој пат како што изјавуваат дел од пријателките за таблоидите, Дара решила да го одврзе кесето и во луксуз и забава да помине 10 дена на својот одмор.

Тие велат дека пејачката трошела по 1000 евра дневно на сместување, ресторани и диска, а дека добро си проаѓа можете да видите и на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------