Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Дејвид и Викторија Бекам на одмор во Црна Гора

Дејвид и Викторија Бекам на одмор во Црна Гора

реклама:G Natural

Еден од најпопуларните парови во светот, Викторија и Дејвид Бекам, деновиве се на мета на медиумите со сѐ погласните информации дека бракот им се распаѓа и оти се пред разведување.

Според шпекулациите, причината е неверството на некогашниот фудбалски ас.

Меѓутоа, парот се обидува на сите можни начини да ги демантира ваквите гласини и на сите настани се Бекамови се појавуваат заедно.

Како што пишува црногорскиот портал „Вијести“, тие ќе одат на нов меден месец и тоа на Свети Стефан во Црна Гора. Според она што го наведува порталот, парот барал потполна дискреција и мир.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------