Home ЗАБАВА Tv + Reality Имаше големи планови… Ова е последното ТВ гостување на Влатко Илиевски

Имаше големи планови… Ова е последното ТВ гостување на Влатко Илиевски

реклама:Велигден со Стаф

Иако во последниот период Влатко Илиевски го немаше по медиумите сепак во месец април тој беше гостин во емисијата на Ненад Ѓоргиевски „Нешто се крчка“ на Телевизија 21.

Тој во емисијата раскажа за своите приватни и музички планови, а заедно со неговата гитара исполни и неколку свои омилени песни.

Целата емисија можете да ја погледенте тука:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------