Home INFO Девојче со ангелски глас, ќе ве воодушеви нејзината изведба

Девојче со ангелски глас, ќе ве воодушеви нејзината изведба

реклама:G Natural

Снимката од аутистичното девојче кое ја пее песната „I will always love you“ од Витни Хјустон, ги фасцинираше корисниците на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------