Home INFO Бијонсе и Џеј Зи ја налутија американската јавност (видео)

Бијонсе и Џеј Зи ја налутија американската јавност (видео)

реклама:G Natural

Најпознатиот шоубиз пар, Бијонсе и Џеј Зи наидоа на осуда од американската јавност.

За време на изведувањето на химната на Супербол во Мајами, парот останал да седи на своите седишта.

Овој потег го осуди јавноста, сметајки дека на овој начин парот искажал непочитување кон својата нација.

“Едноставно бевме фокусирани на изведбата на Деми Ловато”, се изјаснил раперот подоцна откако од нопвинарите бил зашрашан зошто не станал за време на изведувањето на химната.

Џеј Зи додава дека воопшто не станува збор за некаква политичка проака, едноставно се занеле во настапот и заборавиле да станат.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------