Home INFO Доминантна како и секогаш: Јелена Карлеуша во два беспрекорни стајлинзи (фото)

Доминантна како и секогаш: Јелена Карлеуша во два беспрекорни стајлинзи (фото)

реклама:Лето во Банско

Популарната пејачка Јелена Карлеуша на се појави на доделувањето на MAC 2020 наградите во фустан кој беспрекорно ја следи линијата на нејзиното тело, а подоцна во текот на церемонијата ги воодушеви присутните со ново секси издание.

Златниот краток фустан со реси ги откри атрибутите на познатата дива, па како по обичај, сите погледи беа вперени во неа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------