Home INFO Ова видео што ќе ви го разубави денот

Ова видео што ќе ви го разубави денот

реклама:G Natural

Нема поголема љубов од онаа на родителот кон своето дете.

Мет Мак Милиан од Њу Џерси го снимал неговиот син Рајан една година и потоа ги измонтирал сите звуци кои Рајан ги направил, за да звучат како песната „Thunderstruck“, од бендот AC/DC.

Во продолжение погледнете го видеото:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------