Home INFO Досега не сте ги виделе: Ретро фотки од свадбата на Лепа Брена

Досега не сте ги виделе: Ретро фотки од свадбата на Лепа Брена

foto: ATA IMAGES
реклама:Лето во Банско

И по неколку децении, свадбата на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ сеуште важи за една од најгламурозните прослави во регионот.

А, во јавноста сега се појавија фотографии од свадбата на која присуствувале околу 600 гости!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------