Home INFO Драма во Загреб, Северина го измарширала Игор од пред зграда, комшиите во...

Драма во Загреб, Северина го измарширала Игор од пред зграда, комшиите во шок

реклама:G Natural

Скандал се случувал пред зградата кај што живее Северина во Загреб велат соседите од зградата.

Игор Коиќ нејзиниот сеуште законски маж решил да ја посети и по скоро една година да разговараат и да ги решат проблемите меѓу себе, но пејачката не сакала да го прии во нејзиниот стан и после неклку телефонски обиди и врткање на паркингот Игор си заминал.

Сите соседи коментираат дека ова е другото лице на пејачката и никако неможат да разберат зошто изреагирала толку лошо.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------