Home INFO Друштвените мрежи горат: Еве што крие Тања Савиќ од јавноста! (фото)

Друштвените мрежи горат: Еве што крие Тања Савиќ од јавноста! (фото)

реклама:G Natural

Пејачката Тања Савиќ неодамна имаше настап во Белград, а верните фанови забележаа дека пејачката крие нешто од јавноста!

Во последно време е актуелна со приказните за нејзиниот лош брак.

Но изгледа дека Тања и нејзиниот сопруг функционираат подобро од било кога, бидејќи се шпекулира дека таа е бремена.

Облечена во широка црна облека, Тања ги прекри своите облини, но сепак се надзирал нејзиниот малку пораснат стомак.

Сомнежите  ги зголеми и фотографијата која пејачката ја објави на социјалните мрежи .

Novi Story u prodaji!!! ???? @story.srbija

A post shared by Tanja Savic (@tanja_savic_private) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------