Home INFO Ќе се воодушевите од белата комбинација на Јелена Карлеуша! Еве колку чини

Ќе се воодушевите од белата комбинација на Јелена Карлеуша! Еве колку чини

реклама:G Natural

Таа е инспирација за милиони фанови во регионов.

За нејзиниот префинет вкус пишуваат и светските медиуми.

Јелена Карлеуша важи за најдобро облечена жена во регионот.

Погледнете ја оваа нејзина комбинација, ќе ве воодушеват белите парчиња облека кои пејачката совршено ги искомбинирала!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------