Home INFO Порака до Хари и Меган: Што зeмаше пари за свадбата од баба...

Порака до Хари и Меган: Што зeмаше пари за свадбата од баба ако планираше да си одиш?

реклама:G Natural

Топ тема во светот е одлуката на принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл да се одвојат од кралското семејство.

Социјалните мрежи горат од коментари на оваа тема, а многу од нив ќе ве насмеат до солзи.

Фаворит во моментов е пораката на една Србинка упатена кон Хари, која го изнасмеа регионот!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------