Home INFO Едноставно има сенс за бизнис: Производот на Лепа Брена хит во светот!

Едноставно има сенс за бизнис: Производот на Лепа Брена хит во светот!

foto: ATA IMAGES
реклама:Лето во Банско

Музичката кариера и донесе огромни приходи,кои Лепа Брена успеа успешно да ги инвестира.

По продажбата на „Гранд-продукција“ за вртоглави 30 милиони долари, Брена отвори бизнис со женски хулахопки.

Истиот руши рекорди на америкаснкиот пазар, а за квалитетот на хулахопките на Лепа Брена зборуваше и Карди Би.

Карди објави фотографија на Инстаграм на која пејачката, која ја знае целиот свет, Карди Би, позира со чорапите на Брена.

Брена успешно го шири својот бизнис во САД, каде има и куќа, а во преговорите со потенцијални соработници и помага целото семејство.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------