Home INFO Ефтино или модерно? Невидено издание на Бела Хадид

Ефтино или модерно? Невидено издание на Бела Хадид

реклама:G Natural

Манекенката позираше во фустан направен од тул, со потпис на Saint Laurent.

Поради фактот што фустанот не успеа да покрие голем дел од нејзината совршена фигура, многумина фанови истакнаа дека Бела Хадид во ова издание изгледа ефтино.

Сепак, без оглед на коментарите дека носи ефтина завеса, Бела самоуверено прошета по црвениот тепих и со насмевка позираше пред камерите.

Дали вам ви се допаѓа овој стил?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------