Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ЕКСКЛУЗИВНО: Аца Лукас стана водител и започна да ги снима своите емисии...

ЕКСКЛУЗИВНО: Аца Лукас стана водител и започна да ги снима своите емисии (видео)

реклама:G Natural

Дека не беште трач информацијата дека Аца Лукас станува водител конечно може и да се види во видејата кои пејачот ги постира на својот Инстаграм.

Пејачот кој наскоро станува и водител наголемо веќе ги снима своите први емисии кои се снимаат во неговиот дом, но сеуште не открива кои ќе бидат неговите први гости.

Со оглед на тоа дека во јавноста веќе се шпекулира сигурно меѓу првите за сефте ќе гостува Цеца која му е блиска пријателка а и во неодамнешно интервју изјавила дека со задоволство би била во неговото шоу.

View this post on Instagram

Drugi dan snimanja emisije za #mojasupernova 🎥😎 @hypetv.rs

A post shared by ACA LUKAS (@aleksandar_vuksanovic_official) on

View this post on Instagram

🎥 @hypetv.rs & #mojasupernova 🔜

A post shared by ACA LUKAS (@aleksandar_vuksanovic_official) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------