Home INFO Јелена Карлеуша повторно ги шокираше фановите во латекс и во штикли со...

Јелена Карлеуша повторно ги шокираше фановите во латекс и во штикли со боцки (фото)

реклама:G Natural

Кога е Јелена Карлеуша во прашање повеќе ништо не не изненадува. Постојано е во ценатарот на вниманието во медиумите на балканот заради нејзините скандали, но понекогаш и со нејзиниот стајлинг.

Овој пат таа на снимањето за новата емисија на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ ги изненади сите стегната во латекс комбинација и штикли со боцки. Повторно оргинална и модерна!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------