Home INFO Фановите загрижени: Зошто е толку ослабена Селин Дион?!

Фановите загрижени: Зошто е толку ослабена Селин Дион?!

реклама:Велигден со Стаф

Еден од најубавите и најмоќни светски вокали, пејачката Селин Дион никогаш не била топлку слаба како сега.

На последните фотографии кои се појавија во медиумите пејачката е „коски и кожа“ па тоа предизвика лавина од коментари и реакции на социјалните мрежи од нејзините фанови.

Но веднаш пејачката се појави со свој коментар и ги прекина шпекулациите:

„По загубата на мојот сопруг јас се посветив на работата за да не мислам на тие тешки моменти, па можеби малку сум уморна ама сум потполно здрава.
За мојата линија нема потреба од паника бидејки тоа е наследно и истата линија ја имав и на 12 години, од секогаш сум била слаба“- рекла Селин Дион.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------