Home INFO Синот на Цеца јавно запрети и се закани дека ќе убива!

Синот на Цеца јавно запрети и се закани дека ќе убива!

реклама:Велигден со Стаф

Синот на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ никогаш не е рамнодушен на ништо негативно што е поврзано со неговото семејство, а и важи за избувливо момче кое тешко се скротува.

Овој пат тој упати емотивна порака на својот Инстаграм профил на која не остана никој рамнодушен.

„Не сакам ниедна друга освен мојата Нинета и ако не ми дозволат да се оженам со неа ќе морам да убијам некои луѓе“ напиша Вељко, со што уште еднаш јавно покажа колку е заљубен во неговата вереница Богдана.

View this post on Instagram

@bogdanaraznatovic ❤☠

A post shared by SERBIAN ACE ???????? Српски Ас (@veljkoraznatovic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------