Home INFO Елена Велевска повторно блесна: Ќе сакате да го имате нејзиниот костим за...

Елена Велевска повторно блесна: Ќе сакате да го имате нејзиниот костим за капење

Фото: Томе Табанов/ Facebook
реклама:G Natural

Елена Велевска, нашата најуспешна фолк пејачка повторно воодушеви со својот изглед!

Велевска позираше на плажите во Грција, облечена во костим за капење во пудра нијанса кој го истакнува нејзиното беспрекорно тело.

Фото: Томе Табанов/ FacebookЕлен

“Жените со став на многумина ќе им изгледаат препотентно и недостижно. Но, во животот или имате цел да бидете некој или оставате другите да ве разубедат дека сте никој”, истакна пејачката.

Изминатиов период за Елена беше бурен, таа призна во јавноста дека е жртва на семејно насилство и се разведе од својот сопруг.

Но проблемите во приватниот живот не ја спречија да продолжи со успешната работа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------