Home INFO Емина Јаховиќ драстично го промени својот изглед!

Емина Јаховиќ драстично го промени својот изглед!

реклама:Велигден со Стаф

Пејачката Емина Јаховиќ во последно време не беше активна на друштвените мрежи.

Но само со една објавена фотографија, таа направи хаос на Инстаграм.

Таа објави фотографија со цел да ја најави новата песна на која работи, а фановите беа изненадени од нејзината трансформација.

View this post on Instagram

Kissed by ???? #kriziram #soon

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Емина стана блондинка! Веројатно новиот имиџ е за потребите на снимањето на новиот видео запис, но како и да е мора да признаеме дека промената одлично и прилега!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------