Home INFO Ќерката на Цеца со нов хит од Дарко Димитров, Анастасија повторно во...

Ќерката на Цеца со нов хит од Дарко Димитров, Анастасија повторно во трендинг (видео)

реклама:G Natural

По неколку месеци ќерката на цеца Анастасија повторно објави нова песна и предизвика лавина реакции најчесто позитивни.

Таа повторно соработуваше со нашиот продуцент Дарко Димитров и коментарите и за оваа песна се дека ќе биде голем хит а нејзините обожаватели не го кријат задоволството од тоа како звучи и како изгледа спотот.

Дале песната „Промашена“ ќе го задржи вашето внимание како на цел регион видете и слушнете во продолжение…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------