Home INFO Сања Николиќ и синчето Моша уживаат во првата прошетка (фото)

Сања Николиќ и синчето Моша уживаат во првата прошетка (фото)

31
реклама:Лето во Банско

Овие карантински денови дефинитивно им се најсреќни на Сања и Слаткар кој што веќе еден месец уживаат заедно со нивното синче Моша.

Дека навистина ужива парот покажаа и на Инстаграм каде што се пофалија со првата прошетка на Моша во неговата количка во нивниот двор.

Малку сонце му годи не само на Моша туку и на мама Сања па уживаа во нивната заедничка прва прошетка.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------