Home INFO Еве како да го поправите полначот за телефон (видео)

Еве како да го поправите полначот за телефон (видео)

реклама:G Natural

Кога ќе пукне надворешниот заштитен слој на полначо,т на овој начин можете да го поправите.

Погледнете го видеото:

Save your phone charger's life with this trick!😃👍🏻 #5minutecrafts #lifehacks

A video posted by 5-Minute Crafts (@5.min.crafts) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------