Home INFO Еве од што боледува Травис Баркер

Еве од што боледува Травис Баркер

реклама:Велигден со Стаф

Познатиот музичар Травид Баркер, сопруг на ријалити ѕвездата Кортни Кардашијан, пред неколку дена беше итно хоспитализиран.

Во јавноста првично не беше откриена ифнормација за здравствената состојба на музичарот, но таблоидот TMZ од извори блиски на Травис ја дознал причината поради која заврши во болница.

Наводно,на Баркер му се слошило и почувствувал силна болка во стомакот. По направените анализи во болница, се утврдило дека има панктреатитис – воспаление на панкреасот.

Тој сеуште е под медицинска нега во болница, а со него е и сопругата Кортни.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------