Home INFO Фановите во шок, Џастин Бибер боледува од неизлечива болест

Фановите во шок, Џастин Бибер боледува од неизлечива болест

реклама:G Natural

По шпекулациите дека се дрогира и дека изгледа многу лошо тинејџерската атракција Џастин Биер се огласи на социјалните мрежи.

„Сите ми зборуваат дека изгледам пропаднато, дека се дрогирам и слично работи, а не помислуваат дека можеби сум болен. Неодамна ми открија дека патам од лајмска болест, која се одразува на мојата кожа, мозочните функции, енергијата и целосната здравствена состојба. Сево ова ќе биде објаснето во документарецот кој наскоро ќе се објави на „ YouTube“. Беше тешко претходните неколку години, но сега ја имам вистинската терапија, за под контрола да ја држам оваа неизлечива болест и да се вратам подобар од било кога, неведува Бибер.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------