Home INFO Карлеуша во паника за својот живот и за своите деца, тој повторно...

Карлеуша во паника за својот живот и за своите деца, тој повторно ја следи!

реклама:G Natural

Откако неколку месеци се стиша аферата меѓу Јелена Карлеуша и Огнен Врањеш, пејачката на својот Инстаграм објави дека повторно има проблем со фудбалерот и дека тој од пред некој ден постојано се врткал околу нејзината куќа.

„Моето обезбедување ме извести дека лицето Врањеш О. деновиве е видено во автомобил пред мојот дом. Поради безбедноста на моите деца, како и мојата лично, ја известив полицијата и јавноста“, напиша Карлеуша на Инстаграм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------