Home INFO Обожавателките задоволни, се појавија папарацо фотки од голиот Кијану Ривс на плажа

Обожавателките задоволни, се појавија папарацо фотки од голиот Кијану Ривс на плажа

реклама:G Natural

Популарниот актер Кијану Ривс годинава празниците ги помина на свој начин, опуштено возејки неколку илјади километри низ Америка.

Секако на тој пат го следеа бројни обожаватели и папараци па постојано објавуваа фотографии од ѕвездата.

Тој уживал во секој момент од патувањето а на моменти можел да се забележи и како ужива во нуркање во океанот само по долна облека.

Во момент кога тој облекувал суви алишта еден фотограф направил неколку фотографии кои што го обколија светот, а обожавателките подзинаа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------