Home INFO Фасцинантно: Со шминка се трансформираше во стилот на Меган Маркл (ВИДЕО)

Фасцинантно: Со шминка се трансформираше во стилот на Меган Маркл (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Сите сакаат да го копираат нејзиниот изглед и стил.

Откако стана член на кралското семејство, Меган Маркл постојано е во центарот на вниманието на папараците, модните критичари и блогерките.

Оваа девојка е моден “камелеoн” !

Таа направи целосна трансформација инспирирана од Меган Маркл која ќе ве остави без здив.

Погледнете го целосното видео од нејзината трансформација, можеби ќе научите некоја make up финта!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------