Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ги крена градите, напучи муцки и ги раздрма турците, Дара Бубамара го...

Ги крена градите, напучи муцки и ги раздрма турците, Дара Бубамара го тресе Истанбул (фото)

реклама:G Natural

Фолк пејачката Дара Бубамара повторно ги раздрма своите следбеници на социјалните мрежи со серија фотки од нејзината посета на Истанбул.

Дека турците биле во шок по ова што го приложи фолкерката ќе утврдите и сами, а како се забавува Дара во Истанбул видете и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------