Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ги крена градите, напучи муцки и ги раздрма турците, Дара Бубамара го...

Ги крена градите, напучи муцки и ги раздрма турците, Дара Бубамара го тресе Истанбул (фото)

25
реклама:Лето во Банско

Фолк пејачката Дара Бубамара повторно ги раздрма своите следбеници на социјалните мрежи со серија фотки од нејзината посета на Истанбул.

Дека турците биле во шок по ова што го приложи фолкерката ќе утврдите и сами, а како се забавува Дара во Истанбул видете и сами…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------