Home INFO Гламурозната свадба на синот на Бекам, била вистински кошмар за невестата!

Гламурозната свадба на синот на Бекам, била вистински кошмар за невестата!

реклама:Велигден со Стаф

Светските медиуми во фокус ги ставаат односите во семејството Бекам, кое пред неколку месеци се прошири за уште еден член откако синот Бруклин стапи во Брак со младата актерка и милијардерка, Никола.

Наводно, помеѓу Викторија и снаата постојат големи тензии, а истите почнале уште на свадбената прослава.

На снаата, наводно, не и се допаѓало тоа што на нејзината свадба со Бруклин свекрвата била во центарот на вниманието наместо младите.

Тензиите започнале кога Викторија побарала момент за „синот и мајката“ па со Бруклин танцувала на песната која требала да биде изведена за него и сопругата.

Оваа постапка воопшто не и се допаднала на новата снаа. Во еден момент таа дури со солзи во очите истрчала од салата во тоалет каде сестрата и мајката се обидувале да ја смират.

Дополнително, пејачот Марк Ентони кој е близок пријател на Бекамови, пред да запее одржал говор на кој наместо да зборува за младите, фокусот го ставил на Викторија и Дејвид.

Од тогаш, снаата наводно не може да ја поднесе свекрвата Викторија, па односите не им се во најдобар ред.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------