Home INFO Гостите во шок! Мажот на Слаџа Алегро го нокаутираше водителот во сред...

Гостите во шок! Мажот на Слаџа Алегро го нокаутираше водителот во сред емисија (видео)

реклама:Лето во Банско

За време на снимањето на првата емисија Коктел на телевизијата „БН“ во студиото се случувала вистинска драма.

Имено додека траело снимањето водителот Бојан Белиќ започнал со серија незгодни прашања и трачеви за своите гости после кои дел од нив се ваделе, некои одговарале други пак само премолчувале.

Но на оваа провокација гостинот Шаран Алегро не останал рамнодушен и наместо одговор му задал еден нокаут на водителот по што тој едвај се задржал на нозе а гостите останале во шок.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------