Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Хрватската старлета Нивес Целзиус продрма во секси бикини и ги шокираше следбениците...

Хрватската старлета Нивес Целзиус продрма во секси бикини и ги шокираше следбениците (фото+видео)

реклама:G Natural

Хрватската старлета Нивес Целзиус очигледно не мирува па постојано шокира со по некоја објава на социјалните мрежи предизвикувајки лавина реакции и коментари од следбениците.

Повторно е актуелна во медиумите откако на својот профил објави видео во кое позира провокативно во едноделни бикини кои повеќе откриваат отколку што го покриваат нејзиното тело и облини.

Ова беше доволна причина фановите да и возвратат со куп лајкови и коментари а хејтерите добро да ја „изрендаат“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------