Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ја прекина диетата: Ова е јадењето на кое Ким Кардашијан не одолеа

Ја прекина диетата: Ова е јадењето на кое Ким Кардашијан не одолеа

реклама:Велигден со Стаф

Ким Кардашијан веќе неколку години е на строг режим на исхрана во комбинација со вежбање, се со цел да го има телото од соништата.

Реалити ѕвездата е на одличен пат, а резултатите веќе се видливи.

Но, и покрај строгата диета Ким не одолеа на пржените компирчиња од Мекдоналдс, па го прекрши строгиот режим.

Папараците успеаа да ја фатат во Токио како ужива во ова „забрането“ задоволство.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------