Home ШОУ БИЗз Мак сцена Јавните личности во неверување се опростуваат од Влатко Илиевски на социјалните мрежи

Јавните личности во неверување се опростуваат од Влатко Илиевски на социјалните мрежи

реклама:Велигден со Стаф

По информацијата за смрттаа на младиот пејач Влатко Илиевски голем број негови пријатели и колеги веќе почнаа да се опростуваат на социјалните мрежи објавувајки последни фотографии со него и емотивни пораки.

Меѓу оние кои споделија пост на Фејсбук се: Тамара Тодевска, Весна Петрушевска, Слаткар, Висар Вишка, Нина Јанева…

Еве ги дел од нив:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------